MULTI-SURFACE CLEANER – probiotický univ. čistič – neutral - ECOCERT - 400 ml

Neohodnoceno
303 Kč
Skladem

Hledáte čisticí prostředek, který využívá super schopnosti přírody? Pak byste měli vyzkoušet náš Multi-Surface Cleaner, což je účinný čisticí prostředek s probiotiky. Produkt je složen z pečlivě vybraných přírodních ingrediencí, které poskytují tu nejlepší péči a ochranu pro vaše tvrdé povrchy. Přípravek napomáhá vyrovnávat mikrobiální strukturu vaší domácnosti.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava nad 1000 Kč ZDARMA
Výhoda 2
Expedice do 24 hodin
Výhoda 3
Sleva při nákupu až 10%
Lze získat slevu 5% při nákupu nad 1000 Kč, 7% při nákupu nad 1500 Kč a 10% při nákupu nad 3000 Kč (s vyjímkou hromadných akčních slev)
Výhoda 4
Specialisté na probiotika

Detailní popis produktu

O produktu

O produktu

Multi-Surface Cleaner je speciálně vyvinutý pro 100% bezpečné odstranění nečistot a špíny ve vaší domácnosti. Výrobek je mimo jiné biologicky odbouratelný, což je vaší zárukou čištění přípravkem, který neškodí ani lidem, ani životnímu prostředí.

Použití čisticího prostředku je rychlé a snadné. Jednoduše nastříkejte na povrch nebo vlhký hadřík a očistěte. Přípravek můžete použít jak na olejované, neošetřené i lakované povrchy, kožený nábytek, mramor a další přírodní kameny. Nepoužívejte na skla a zrcadla. Lze použít i na povrchy v automobilu.

S čističem Multi-Surface Cleaner můžete vyčistit celý domov s čistým svědomím. Výrobek je mimo jiné dermatologicky testován a testován na alergii, a proto je zcela bez konzervantů a jiných alergenních látek.

Multi-Surface Cleaner je vyráběn se zaměřením na ekologickou výrobu a odpovědnost při využívání přírodních zdrojů. Proto je výrobek certifikovaný EcoCert a má také označení Vegan V. Láhev a etiketa jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu.

Přírodní detergent certifikovaný ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT dostupný na http://detergents.ecocert.com/en.

Použití

Použití

Byoms MULTI SURFACE CLEANER je připraven k použití a není třeba ho ředit.

Před použitím lahvičku protřepejte. Nastříkejte na povrch, nechte působit cca. 30 sec. Nenechávejte zaschnout. Čistěte vlhkým hadříkem nebo houbou. Při odstraňování odolných nečistot ho před čištěním nechte několik minut působit. Pro povrchy např. kůže se doporučuje nastříkat na vlhký hadřík a ne přímo na povrch.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

Mohu přípravek stříkat přímo na povrch?
Ano, na zvláště znečištěná místa, zaschlé zbytky jídla nebo jiné věci je dobré nastříkat přímo a nechat působit – a poté umýt.

Mám použít vlhký hadřík?
Ano, nejlepšího výsledku, vzhledem k obsahu živých bakterií dosáhnete, když použijete hadřík namočený v teplé vodě.

Mohu produkt nastříkat na čištěné místo a nechat ho zaschnout?
Ne, místo zůstane lepkavé a čistící efekt se sníží.

Mohu stříkat přímo na povrch čištěného předmětu?
Ano, na zvláště znečištěná místa, zaschlé zbytky jídla nebo jiné věci je dobré nastříkat přímo a nechat působit – a poté umýt.

Mohu přípravek použít na mramor a přírodní kámen?
Ano, můžete, pH tohoto produktu je neutrální (příliš nízká hladina pH, tedy vyšší kyselost, může způsobit problémy).

Má se ředit?
Ne, přípravek je již připraven k přímému použití.

Musím používat rukavice?
Ne, nemusíte.

Dá se použít na čištění kožených předmětů?
Ano, dá se použít na kůži. Existují však některé druhy kůže, které se vodou barví, doporučujeme proto vyzkoušet na nenápadném místě.

Dá se použít i v autě?
Ano, v autě můžete tento přípravek skvěle využít. Nejen, že je to skvělé pro vinyl, prospěšné živé bakterie také zajišťují, že jsou v autě eliminovány nežádoucí pachy.

Kdy mohu očekávat výsledky?
Prospěšné živé bakterie pokračují v rozkladu nečistot i v následujících dnech, takže zjistíte, že se špína nevrátí tak rychle. Ostatní přísady vám pomohou dosáhnout dobrého výsledku čištění.

Obsahuje barviva a konzervanty?
Ne. Probiotika působí jako forma konzervantu. Přesto mají trvanlivost min. 3 rok

Jak to voní?
Náš Bathroom Cleaner přímo nevoní. Nemá žádný chemický zápach jako mnoho jiných neutrálních produktů. Složky rostlinného původu dodávají čištěnému předmětu i prostředí příjemnou neutrální vůni.

Jaká je hladina pH?
6,5-7,0

Jaká je doba použitelnosti?
Garantujeme životnost min. 3 roky od data výroby.

Z čeho jsou vyrobeny plastové obaly?
100% recyklovatelný plast – který lze také znovu použít.

Dokáže odolat slunečnímu záření?
Doporučujeme skladovat produkty mimo přímé sluneční světlo.

Měla by se lahvička před použitím protřepat?
Ano vždy.

Probiotika klesnou ke dnu. Je výrobek škodlivý pro životní prostředí?
Všechny naše produkty jsou nezávadné. Neznečišťují vodu a zlepšují kvalitu odpadních vod.

Jaký kmen bakterií se v produktu nachází?
V Byoms používáme bakteriální kmen Bacillus coagulans, což je velmi rezistentní a prospěšná bakterie, která dokáže přežít v klidovém stavu v „drsném“ prostředí, jakým jsou čisticí prostředky.

Jak se bakterie přivádějí k životu?
Probouzí se, když jsou pro ně příznivé podmínky.  A to je potrava a příznivá teplota. Stejně jako většině ostatních bakterií se jim daří v teplém a vlhkém prostředí.

Složení

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky*. Dále obsahuje: vodu, sekvestranty (konzervanty používané v potravinářství), olivový olej, glycerol, stabilizátory, změkčovadla, regulátor kyselosti, mikroorganismy.

*Povrchově aktivní látky rostlinného původu.

99,6 % složek je přírodního původu.

Obsahuje živé probiotické bakterie Bacillus coagulans.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byoms®
Obsah balení: 400 ml