Freshen Up – probiotický odstraňovač zápachu – santálové dřevo - 75 ml

Neohodnoceno
248 Kč
Skladem

Freshen Up je revoluční deodorant s probiotiky, vyvinutý ke snížení nepříjemného zápachu na vašem oblečení, obuvi a dalších předmětech. S praktickou lahví máte možnost dát svému oblečení či obuvi svěží vůni. Přípravek napomáhá vyrovnávat mikrobiální strukturu vaší domácnosti.

DOBA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI 01/2024

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava nad 1000 Kč ZDARMA
Výhoda 2
Expedice do 24 hodin
Výhoda 3
Sleva při nákupu až 10%
Lze získat slevu 5% při nákupu nad 1000 Kč, 7% při nákupu nad 1500 Kč a 10% při nákupu nad 3000 Kč (s vyjímkou hromadných akčních slev)
Výhoda 4
Specialisté na probiotika

Detailní popis produktu

O produktu

O produktu

S Freshen Up získáte jedinečnou příležitost vynechat praní. Je to vhodnější jak pro oblečení, tak pro životní prostředí, protože často stačí oblečení jen osvěžit.  Deodorant můžete použít i na postel, pohovku, koberce a jiné povrchy.

Použití našeho působivého deodorantu je rychlé a snadné. Nastříkejte přípravek přímo na oděv nebo obuv. Po 20 minutách se dobré bakterie již projeví, takže ucítíte méně zápachu. Po 24 hodinách budete mít plný účinek, který může trvat až osm dní.

Sprej můžete použít i preventivně, pokud se chcete vyhnout zápachu v oblečení. Náš odstraňovač pachů působí proti všem druhům intimních pachů, které mohou být v každodenním životě velkou obtíží.

Freshen Up je pro vás, kteří očekáváte od produktů této kategorie něco navíc. Deodorant je dermatologicky testován a testován na alergie, což znamená, že je zcela bez konzervantů a jiných alergenních látek. Láhev a etiketa jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu.

Použití

Použití

Nastříkejte na oblečení, obuv či textilie v domácnosti, jako je např. přebalovací kout, kojící podložka, psí pelech, pohovka nebo koberec, a nechte dobré bakterie, aby odvedly svou práci. Již po 20 minutách nepříjemný zápach ustoupí. Plného účinku je dosaženo po cca. 24 hodinách. Účinek přetrvává až 8 dní. Ve zvláště závažných případech je lepší opakovat denně po dobu 3-5 dnů nebo vyprat vybavení či oblečení v BYOMS DELICATE WASH.

Poté doporučujeme používat před a po použití oblečení/bot.

Před použitím doporučujeme lahvičku protřepat.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co se stane, když se přípravek dostane na kůži?
Nic vážného se nestane, mohlo by to akorát trochu štípat, protože obsahuje 5% etanolu rostlinného původu (alkohol). Doporučujeme však používat Freshen Up přímo na oblečení, boty nebo vybavení.

Lze Freshen Up použít na vlnu a hedvábí?
Ano, ale některé hedvábné tkaniny jsou velmi citlivé a může se objevit se malý flek, který se po 10-20 minutách odpaří. Zkuste to nejprve na malém místě.

Jaký je rozdíl mezi různými druhy Freshen Up?
Jsou zcela totožné, jsou jen tři vůně, a sice neutrální, fíkové mléko a santalové dřevo.

Mohu Freshen Up stříkat na oblečení, do bot apod. preventivně?
Určitě ano, a vřele to doporučujeme. Když to uděláte, zajistíte, že budou existovat "pomocníci" v boji proti nepříjemným pachům, které se vyskytují během dne. Zabírají místo, takže ty špatné, páchnoucí se nemohou množit.

Stačí sprej, když oblečení opravdu silně páchne?
Obzvláště páchnoucí oblečení a vybavení doporučujeme vyprat v některém z našich pracích prostředků. Samozřejmě pouze v případě, že oblečení/vybavení vydrží praní. Poté ho můžete „posílit“ osvěžovačem, než si oblečení znovu obléknete.

Lze ho použít také na netextilní zařízení?
Ano, samozřejmě. Prospěšným živým bakteriím je jedno, jestli je to psí pelech, bedna nebo pohovka. Existuje pár výjimek, jako je jemná kůže, která také neodolá vodě.

Kdy mohu očekávat výsledky?
Již po 20 minutách ucítíte zlepšení, plného účinku je dosaženo po cca. 24 hodinách.

Obsahuje barviva a konzervanty?
Ne, neobsahuje. Probiotika působí jako forma konzervantu. Přesto mají trvanlivost min. 3 roky.

Jaká je doba použitelnosti?
Garantujeme životnost min. 3 roky od data výroby.

Z čeho jsou vyrobeny plastové obaly?
100% recyklovatelný plast – který lze také znovu použít.

Dokáže odolat slunečnímu záření?
Doporučujeme skladovat produkty mimo přímé sluneční světlo.

Měla by se lahvička před použitím protřepat?
Ano vždy. Probiotika klesnou ke dnu.

Je výrobek škodlivý pro životní prostředí?
Všechny naše produkty jsou nezávadné. Neznečišťují vodu a zlepšují kvalitu odpadních vod.

Jaký kmen bakterií se v produktu nachází?
V Byoms používáme bakteriální kmen Bacillus coagulans, což je velmi rezistentní a prospěšná bakterie, která dokáže přežít v klidovém stavu v „drsném“ prostředí, jakým jsou čisticí prostředky.

Jak se bakterie přivádějí k životu?
Probouzí se, když jsou pro ně příznivé podmínky.  A to je potrava  a příznivá teplota. Stejně jako většině ostatních bakterií se jim daří v teplém a vlhkém prostředí.

Složení

Složení

Voda, alkoholy, ricinoleát zinečnatý, sekvestranty, rozpouštědla, denaturanty, mikroorganismy, hypoalergenní parfemace.

98,9 % složek je přírodního původu.

Obsahuje živé probiotické bakterie Bacillus coagulans.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byoms®
Obsah balení: 75 ml