Wool&Silky Laundry Liquid – probiotický prací prostředek na barevné oblečení - 400 ml

Neohodnoceno
414 Kč 331,20 Kč / 400 ml
Skladem

Wool&Silky je probiotický prací prostředek s nádhernou novou vůní "Fleur Blanche". Prací prostředek je super koncentrovaný a vydrží až 20 praní. S probiotiky zajistíte, že budete v souladu s životně důležitými a prospěšnými bakteriemi. Druhotným efektem praní je odstranění nežádoucích pachů z pračky i potrubí. Prospěšné bakterie odvádí svou práci i v době, kdy se voda z pračky vypouští. Přípravek napomáhá vyrovnávat mikrobiální strukturu vaší domácnosti.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava nad 1000 Kč ZDARMA
Výhoda 2
Expedice do 24 hodin
Výhoda 3
Sleva při nákupu až 10%
Lze získat slevu 5% při nákupu nad 1000 Kč, 7% při nákupu nad 1500 Kč a 10% při nákupu nad 3000 Kč (s vyjímkou hromadných akčních slev)
Výhoda 4
Specialisté na probiotika

Detailní popis produktu

O produktu

O produktu

Díky jemnému praní můžete očekávat od tohoto pracího prostředku něco navíc. Výrobek lze použít na všechny druhy textilií včetně vlny a hedvábí. Vždy se však ujistěte, že dodržujete pokyny pro praní na oděvu, abyste dosáhli uspokojivého výsledku.

Skvrny můžete dokonce snadno odstranit lokálně pomocí jediné kapky pracího prostředku. Natřete přípravek na skvrnu a důkladně opláchněte vodou.

Wool&Silky je dermatologicky testován a testován na alergie, což znamená, že výrobek je zcela bez konzervantů a jiných alergenních látek. Na druhou stranu výrobek obsahuje složky zachovávající barvu praného oděvu. Navíc je prací prostředek biologicky odbouratelný, a proto neškodí ani lidem, ani životnímu prostředí.

Pokud je pro vás důležitý Fair trade a udržitelnost, můžete bez obav sáhnout po pracím prostředku od Byoms. Zde jsou ingredience pečlivě vybírány a obal je vyroben ze 100% recyklovaného plastu. Revoluční prací prostředek není dobrý jen pro vaše oblečení – poděkuje vám za něj i vaše pračka. Wool&Silky dokáže odstranit nepříjemné pachy v pračce pomocí prospěšných bakterií.

 

Použití

Použití

Wool&Silky  lze použít jak pro ruční praní, tak pro praní v pračce při různých teplotách od 30 stupňů. Teplotu 60 stupňů doporučujeme pouze v případě rizika infekcí.,

Používejte jako běžný prací prostředek. Vyvarujte se předávkování, které zhoršuje kvalitu praní. Na běžné praní stačí pouze 20 ml přípravku (2 polévkové lžíce). Pro extrémně špinavé oblečení nebo velmi tvrdou vodu použijte 25 ml.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jak odstraním skvrny z oblečení?
Nanesete kapku našeho přípravku přímo na skvrnu a rozetřete mokrým mini štětečkem. Poté opláchněte vodou.

Dá se použít na boty?
Ano, snadno ho využijete na praní bot. Pomocí např. malého kartáčku dostanete přípravek do všech prasklin.

Dá se použít na ruční praní?
Ano, ujistěte se, že teplota vody je plus 30 stupňů, pak dosáhnete nejlepšího výsledku. Pak se prospěšné živé bakterie probudí a udělají svou práci.

Lze prací prostředek použít na vlnu a hedvábí?
Ano, dá se použít na vlnu i hedvábí. Neobsahuje enzymy, které ničí vlákna.

Měla by se používat aviváž?
Ne, je to zcela zbytečné, protože oblečení zůstává měkké a jemné.

Jaký je rozdíl mezi pracími prostředky?
Neutrální prací prostředek nemá vůbec žádnou přidanou vůni. Sport&Active  obsahuje složku, která brání zapouštění barev a vůni fíkového mléka (bez alergenů). Wool&Silky má také složku bránící zapouštění barev, ale s přidanou vůní santalového dřeva (bez alergenů)

Musím používat při praní rukavice?
Ne, nemusíte.

Jaké je dávkování?
Pro běžné praní v pračce doporučujeme 20 ml, což odpovídá 2 polévkovým lžícím. Na ruční praní potřebujete pouze 5 ml.

Mohu použít prací prostředek i na vyváření?
Náš prací prostředek zvládne praní do 90 stupňů, ale nezaručíme, že probiotika přežijí. Pokud si přejete plný účinek dobrých živých bakterií, doporučujeme prát do 60 stupňů.

Mohu použít prací prostředek pro nízké teploty?
Ano můžete. Nejlepšího účinku dosáhnete při teplotě cca. 30-40 stupňů, protože to je teplota, kterou prospěšné živé bakterie milují.

Jaká je hladina pH?
7.7

Obsahuje barviva a konzervanty?
Ne, neobsahuje. Probiotika působí jako forma konzervantu. Přesto mají trvanlivost min. 3 roky.

Jaká je doba použitelnosti?
Garantujeme životnost min. 3 roky od data výroby.

Z čeho jsou vyrobeny plastové obaly?
100% recyklovatelný plast – který lze také znovu použít.

Dokáže odolat slunečnímu záření?
Doporučujeme skladovat produkty mimo přímé sluneční světlo.

Měla by se lahvička před použitím protřepat?
Ano vždy. Probiotika klesnou ke dnu.

Je výrobek škodlivý pro životní prostředí?
Všechny naše produkty jsou nezávadné. Neznečišťují vodu a zlepšují kvalitu odpadních vod.

Jaký kmen bakterií se v produktu nachází?
V Byoms používáme bakteriální kmen Bacillus coagulans, což je velmi rezistentní a prospěšná bakterie, která dokáže přežít v klidovém stavu v „drsném“ prostředí, jakým jsou čisticí prostředky.

Jak se bakterie přivádějí k životu?
Probouzí se, když jsou pro ně příznivé podmínky.  A to je potrava a příznivá teplota. Stejně jako většině ostatních bakterií se jim daří v teplém a vlhkém prostředí.

Složení

Složení

>30 % aniontové povrchově aktivní látky rostlinného původu, <5 % neiontové povrchově aktivní látky rostlinného původu, mýdla, glycerol, citrát sodný, kopolymer vinylpyrrolidon/vinylimidazol (látky bránící zapouštění barev), parfémy bez alergenů, probiotické bakterie. 98,7 % složek je organického a přírodního původu.

Obsahuje živé probiotické bakterie Bacillus coagulans.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byoms®
Obsah balení: 500 ml